Horaris d’Atenció a les Famílies

ATENCIÓ A LES FAMÍLIES
Curs 2019/2020

  • Agrària:

    • Ascó Pellicer, Toni – Dijous de 09.50 a 10.45

  • Anglés:

    • Bordes Lloret, Rosa – Dilluns de 11.10 a 12.05

    • Femenia Torres, Dolors – Dijous de 11.10 a 12.05

    • Morales Lereu, Paco – Divendres de 09.50 a 10.45

    • Morell Cotaina, Maite – Dilluns de 09.50 a 10.45

    • Ortolà Sendra, Xelo – Divendres de 11.10 a 12.05

  • Biologia i Geologia:

    • Carrión Sola, Gabriel – Dimarts de 09.50 a 10.45

    • Ortí Lucas, Vicent – Dilluns de 11.10 a 12.05

    • Siscar Vicens, Carles – Divendres de 09.50 a 10.45

  • Castellà:

    • Sendra Seguí, Silvia – Dimarts de 09.50 a 10.45

    • Estevan Rocher, Vanessa – Dilluns de 11.105 a 12.05

    • Pellicer Soria, Lola – Dijous de 13.15 a 14.10

  • Dibuix:

    • Vidal Escrivà, Antoni – Dijous de 08.55 a 09.50

    • Malonda Barber, Alfredo – Divendres de 11.10 a 12.05

  • Economia:

    • Escrivà Escrivà, Carme – Divendres de 11.10 a 12.05

    • Vicens Bordes, Joan Carles – Divendres de 08.55 a 09.50

  • Educació Física:

    • Sanjuan Miñana, Genar – Dimecres de 09.50 a 10.45

    • Pastor Alemany, Marc – Dijous de 11.10 a 12.05

  • Filosofia:

    • Pons Bertó, Jesús – Dijous de 09.50 a 10.45

    • Salvà Oliver, Rosa – Divendres de 11.10 a 12.05

  • Física i Química:

    • Pons Mestre, Violeta – Divendres de 11.10 a 12.05

    • Simó Miñana, Mario – Dijous de 12.05 a 13.00

  • Geografia i Història:

    • Frasquet Soler, Rafael – Dilluns de 11.10 a 12.05

    • Morell Gregori, Joan – Dilluns de 08.55 a 09.50

    • Ortolà Sendra, Pilar – Dilluns de 09.50 a 10.45

    • Perez Soria, Paqui – Dilluns de 08.55 a 09.50

  • Grec:

    • Pastor Garcia, Gemma – Dimecres de 09.50 a 10.45

  • Informàtica:

    • Ausina Victor, Patricia – Dijous de 11.10 a 12.05

    • Donet Donet, Joan – Dimecres de 08.55 a 09.50

    • Fernàndez i Capilla, Vicent – Dijous de 13.15 a 14.10

    • Jordà Escrivà, Vicent – Dijous de 11.10 a 12.05

    • Juan Salvador, Salvador – Divendres de 08.55 a 09.50

    • Llorens Signes, Félix – Divendres de 09.50 a 10.45

    • Sanchis Alfonso, Vicent – Dimecres de 11.10 a 12.05

    • Morant Miralles, Júlia – Divendres de 08.55 a 09.50

    • Signes Mulet, Javier – Dijous de 13.15 a 14.10

    • Felis Fort, Simón – Dimecres de 09.50 a 10.45

    • Navarro Cots, Jose – Dimarts de 12.05 a 13.00

  • Llatí:

    • Llopis Gregori, Rut – Dijous de 08.55 a 09.50

  • Matemàtiques:

    • Escrivà Sendra, Josep – Dilluns de 08.55 a 09.50

    • Lleches Colomar, Paco – Dilluns de 08.55 a 09.50

    • Soria Naya, Rosa – Dijous de 09.50 a 10.45

    • Solbes Miralles, Clara – Dijous de 09.50 a 10.45

    • Aviño Cruañes, Pep – Dilluns de 11.10 a 12.05

  • Música:

    • Ferrando Doménech, Ferran – Divendres de 09.50 a 10.45

    • Femenia Siscar, Ferran – Dijous de 11.10 a 12.05

  • Orientació:

    • Gonzàlez Doménech, Maria Reis – Divendres de 08.55 a 09.50

    • Serrano Fillol, Nuria – Dijous de 08.55 a 09.50

    • Piera Castello, Aida – Dimecres de 13.15 a 14.10

    • Pérez Ferrando, Adriana – Dilluns de 11.10 a 12.05

  • Religió:

    • Valero Moreno, Inma – Divendres de 09.50 a 10.45

  • Tecnologia:

    • Bañuls Pastor, Carlos – Dimecres de 08.55 a 09.50

    • Libre Just, Joan – Dimarts de 11.10 a 12.05

    • Peris Cardona, Carmina – Dijous de 11.10 a 12.05

  • Valencià:

    • Berbegall Escrivà, Rosa – Dimecres de 11.10 a 12.05

    • Boscà Viejo, Imma – Dilluns de 08.55 a 09.50

    • Cortell Navarro, Rafael – Dijous de 08.55 a 09.50

    • Martínez Romero, Pep – Dimarts de 09.50 a 10.45

    • Puchol Torrens, Rosa – Dimecres de 12.05 a 13.00

    • Barber Carrió, Àngela – Dilluns de 08.55 a 09.50