Horaris d’Atenció a les Famílies

Departament d’Anglés
Rosa Bordes Lloret – (Dijous 12.05 a 13.00)
Dolors Femenia Torres – (Divendres 11.10 a 12.05)
Paco Morales Lereu – (Dimecres 9.50 a 10.45)
Maite Morell Cotaina – (Dilluns 8.55 a 9.50)
Xelo Ortolà Sendra – (Dijous 12.05 a 13.00)

Departament de Biologia i Geologia
Gabriel Carrión Sola – (Dimecres 9.50 a 10.45)
Vicent Ortí Lucas – (Dimarts 11.10 a 12.05)
Carles Siscar Vicens  – (Dilluns 11.10 a 12.05)

Departament de Castellà
Vanessa Estevan Rocher – (Dimecres 9.50 a 10.45)
Mónica González Bahamonde – (Dijous 13.15 a 14.10)
Sílvia Sendra Seguí – (Dijous 12.05 a 13.00)

Departament de Dibuix
Antoni Vidal Escrivà – (Dijous 9.50 a 10.45)
Maria Jesús Martínez Gómez – (Dilluns 9.50 a 10.45)

Departament d’Economia
Joan Carles Vicens Bordes – (Dijous 9.50 a 10.45)

Departament d’Educació Física
Dino Monjo Torres – (Dimarts 9.50 a 10.45)
Genar Sanjuan Miñana – (Dijous 8.55 a 9.50)

Departament de Filosofia
Jose Luis Calvo Barrachina – (Divendres 11.10 a 12.05)
Laura Moreno Gomar – (Dijous 9.50 a 10.45)

Departament de Física i Química
Joan Casanova Peiró – (Dijous 12.05 a 13.00)
Joan Santiago Peiró Gea – (Dimarts 8.55 a 9.50)
Mario Simó Miñana – (Dimecres 12.05 a 13.00)

Departament de Francés
Rosa Berbegall Escrivà

Departament de Geografia i Història
Rosa Maria Garcia Piera – (Dimecres 8.55 a 9.50)
Joan Mohedano Català – (Divendres 9.50 a 10.45)
Isabel Morcillo López – (Dijous 9.50 a 10.45)
Joan Morell Gregori – (Dimarts 9.50 a 10.45)
Paqui Pérez Soria – (Dimecres 8.55 a 9.50)

Departament de Grec 
Gemma Pastor Garcia – (Dimarts 9.50 a 10.45)

Departament d’Informàtica
Patricia Ausina Victor – (Dimecres 11.10 a 12.05)
Joan Donet Donet – (Dilluns 9.50 a 10.45)
Carmen Escrivà Escrivà – (Dimecres 9.50 a 10.45)
Manel Faus Lloret – (Divendres 9.50 a 10.45)
Marina Fornes Giner – (Divendres 11.10 a 12.05)
Vicent Jordà Escrivà – (Dilluns 11.10 a 12.05)
Salvador Juan Salvador – (Dimarts 8.55 a 9.50)
Javier Signes Mulet – (Dimecres 11.10 a 12.05)

Departament de Llatí
Ruth Llopis Gregori – (Dijous 11.10 a 12.05)

Departament de Matemàtiques
Vicent Cañamás Soler – (Dilluns 9.50 a 10.45)
Josep Escrivà Sendra – (Dilluns 11.10 a 12.05)
Paco Lleches Colomar – (Dimecres 9.50 a 10.45)
Clara Solbes Miralles – (Dimarts 12.05 a 13.00)
Rosa Soria Naya – (Dilluns 12.05 a 13.00)

Departament de Música
Vicent Part Julio – (Dilluns 11.10 a 12.05)

Departament d’Orientació
Mapi Canet Llidó – (Divendres 12.05 a 13.00)
Susana Estruch Ribera – (Dimecres 9.50 a 10.45)
Maria José Juan Mahiques – (Dimecres 9.50 a 10.45)
Ignasi Pascual Pérez – (Divendres 11.10 a 12.05)

Departament de Religió
Antonio Sánchez Garcia – (Dilluns 8.55 a 9.50)

Departament de Tecnologia
Carlos Bañuls Pastor – (Dijous 9.50 a 10.45)
Joan Libre Just – (Dilluns 11.10 a 12.05)
Juan José Llorca Llidó – (Dijous 8.55 a 9.50)

Departament de Valencià
Rosa Berbegall Escrivà – (Dimarts 9.50 a 10.45)
Imma Boscà Viejo – (Dilluns 11.10 a 12.05)
Rafael Cortell Navarro – (Dimecres 11.10 a 12.05)
Josep Martínez Romero – (Dilluns 8.55 a 9.50)
Rosa Puchol Torrens – (Dimecres 9.50 a 10.45)

Departament d’Agrària
Toni Ascó Pellicer – (Dilluns 9.50 a 10.45)
Amparo Villar Palomares – (Dijous 12.05 a 13.00)